Bilety autokarowe

Reklama

- Hotel Pod Borem
Noclegi, apartamenty, organizacja wesel

- Biuro podróży Ranax
Wczasy zagraniczne

- Nauka jazdy Rzeszów
Kursy prawa jazdy Autocross

- Fotografia ślubna
Oferta profesjonalnego fotografa ślubnego

Karta Studenta Euro<26 – międzynarodowy system kart identyfikacyjnych wydawany osobom w wieku od 7 do 30 lat, uprawniający posiadaczy do zniżek przy zakupie różnego rodzaju usług
i niektórych towarów, zazwyczaj związanych z turystyką, np. zniżki na bilety lotnicze, wejściówki do klubów muzycznych i dyskotek, bilety do kin i do teatrów, kursy językowe, a także zakupy sprzętu sportowego i turystycznego lub odzieży sportowej.


Przy zakupie karty Euro<26 można wybrać spośród kilku wariantów, zależnie od tego, czy wykup wiąże się z zawarciem umowy ubezpieczeniowej, w jakim zakresie ma ona obowiązywać i czy umowa jest podpisywana przez studenta. Karta Euro<26 występuje zasadniczo w dwóch podstawowych wariantach: dla studentów oraz dla wszystkich pozostałych osób do 30 lat. W tym drugim przypadku karta nosi nazwę Classic i może zawierać ubezpieczenie we wszystkich dostępnych wariantach, działające przez jeden rok od daty wystawienia karty oraz pokrywające koszty leczenia za granicą (do wysokości 60 tys. euro), a także ubezpieczenie z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Może także obejmować skutki uprawiania przez ubezpieczonego wyczynowego sportu (polisa w wersji "Sport"). Podobne ubezpieczenia oferuje karta Student, przy czym są do wyboru trzy rodzaje ubezpieczenia: Polska, World i Sport.
© 2009 Pulawski Group - Wszystkie prawa zastrzeżone - Polityka prywatności